Recenze Henkel

• Použití
  • Kvalita vyprání

Měla jsem možnost vyzkoušet tento produkt a jsem z něj nadšená. Prádlo je perfektně vyprané a voňavé. Nové složení by mělo zabránit vyblednutí barev a mělo by je oživit, což si myslím, že funguje. Barevné prádlo je i po několika vypráních stále jako nové.
Vyprané prádlo krásně provoní celou skříň. Dávkování je velmi jednoduché a gel dlouho vydrží. Určitě koupím znovu, až na něj v obchodě narazím.

• Udržení barev
  • Proti nic

Prádlo po vypraní krásně voní , barva není vybledla , prádlo je jemné. Za mě super produkt který jen tak nevymenim.

Ceresit Stop vlhkosti Micro přístroj 300 g

Ceresit Stop vlhkosti Micro přístroj 300 g

Ověřený zákazník Levno Ověřený zákazník

Přidáno: 2. května 2024

(naposledy upraveno 2. května 2024)

Zakoupeno v Levno

Zakoupila jsem dva přístroje a jeden je prasklý.Moje chyba,měla jsem balíček otevřít hned.

got2b Instatnt volumizer vlasový pudr pro objem 10 g

Taft Volume Power Pudr na vlasy 10 g

Taft Volume Power Pudr na vlasy 10 g

Ověřený zákazník Alza.cz Monika

Zakoupeno v Alza.cz

Jsem velice spokojená, udělá krásně husté světlé vlasy

Martina s. Martina s.

• Obsl
  • Konzistence
  • Dávkování
  • Ekologický obal
  • 95% přírodních složek
  • Při nalévání se hůře drží

Perwoll nejen, že krásně voní, ale zároveň odstraní skvrny bez namáčení. Oceňuji praní i na nízkých teplotách, lze i za studena.
Možno použít na všechny tkaniny a na barevném prádle jsou barvy živější a obnovuje i strukturu vlákna.
Dobře se rozpouští a prádlo nepouští při praní barvy.

Přidáno: 2. května 2024

• Perwoll Renew color prací gel, mne mile překvapil. Barvy jsou po něm pořád krásné, nezanechává fleky na oblečení - jako občas jiné produkty, krásné voní a prádlo je svěží a čisté.

Tento produkt, jsem měla možnost otestovat a určitě u něj i nadále zůstanu. Jsem spokojená s kvalitou produktu.

Persil Power Caps Color kapsle 60 PD

Persil Power Caps Color kapsle 60 PD

Ověřený zákazník Teta drogerie eshop Ověřený zákazník

Zakoupeno v Teta drogerie eshop

Výborný prací prostředek. Dobře se s tím pere.

Weisser Riese Universal Trio Caps Aromaterapie Lotus 80 PD

Weisser Riese Universal Trio Caps Aromaterapie Lotus 80 PD

Ověřený zákazník NěmeckýEshop.cz Milouš

Zakoupeno v NěmeckýEshop.cz

Splňuje co jsme od něj čekali

Anonym Anonym

Přidáno: 2. května 2024

• krásně voní, perfektně pere, oživuje barvy

Jsem moc mile překvapená. Po praní v Perwollu je prádlo krásně voňavé a velmi příjemné na dotek. I barvy jsou více zářivější. Můžu všem jen doporučit. I starší kousky oblečení jsou opět jako nové.

• Jemná a příjemná vůně
  • Splnil funkci (ne na 100%)
  • Opravdu jsou vidět barevné rozdíly

Jsem spokojena s gelem, určitě se k němu ráda vrátím. Funkčnost jde vidět, sice ne na 100% ale budete mile překvapeni jako já.

Katerina 22 Katerina 22

Přidáno: 1. května 2024

(naposledy upraveno 1. května 2024)

• jednoduche prani
  • vune
  • efektivni bez dalsich prostredku

s produktem jsem spokojena, pouzivam doma jiz delsi dobu a pravidelne se k nemu vracim. Drive jsem pouzivala s avivazi, ale vubec neni potreba. Pradlo je po vyprani ciste a svezi. Produkt doporucuji vyzkouset take ve variante na cerne pradlo. Perwoll gel Color je velmi jednoduchy k pouzivani, pere s nim bezne i manzel a chvali si ho. Baleni je dostupne v nekolika velikostech, coz mi take vyhovuje.

Syoss Oleo Intense Color 5-86 Půvabně hnědý

Syoss Oleo Intense Color 5-86 Půvabně hnědý

Zakoupeno v VELDRO

• POUŽÍVALA JSEM DLOUHO JINOU ZNAČKU,ALE NEVYDRŽELA MI DLOUHO,HODNĚ RYCHLE SE MI VYMÝVALA,TAK JSEM CHTĚLA ZKUSIT JINOU,DOSTALA JSEM DOPORUČENÍ NA TUTO,VYZKOUŠELA JSEM JI A BYLA JSEM MOC SPOKOJENÁ.BOHUŽEL JE VŠUDE DRAŽŠÍ NEŽ PRÁVĚ NA VELDRO,KDE MĚ ZAUJALA CENA,TAK JSEM SI HNED OBJEDNALA VÍCE KUSŮ A URČITĚ,AŽ MI BUDE DOCHÁZET,POKUD ZŮSTANE TADY CENA STEJNÁ,TAK SE MOC RÁDA VRÁTÍM PRO DALŠÍ KUSY.SUPER,ŽE BARVA NEZAPÁCHÁ!A NEMĚLA BY SNAD NIČIT VLASY.NESTÉKÁ,JE KRÁSNĚ JAKO SMETANOVÁ.

Syoss Oleo Intense Color 3-10 tmavě hnědý

Syoss Oleo Intense Color 3-10 tmavě hnědý

Zakoupeno v VELDRO

• POUŽÍVALA JSEM DLOUHO JINOU ZNAČKU,ALE NEVYDRŽELA MI DLOUHO,HODNĚ RYCHLE SE MI VYMÝVALA,TAK JSEM CHTĚLA ZKUSIT JINOU,DOSTALA JSEM DOPORUČENÍ NA TUTO,VYZKOUŠELA JSEM JI A BYLA JSEM MOC SPOKOJENÁ.BOHUŽEL JE VŠUDE DRAŽŠÍ NEŽ PRÁVĚ NA VELDRO,KDE MĚ ZAUJALA CENA,TAK JSEM SI HNED OBJEDNALA VÍCE KUSŮ A URČITĚ,AŽ MI BUDE DOCHÁZET,POKUD ZŮSTANE TADY CENA STEJNÁ,TAK SE MOC RÁDA VRÁTÍM PRO DALŠÍ KUSY.SUPER,ŽE BARVA NEZAPÁCHÁ A NEMĚLA BY SNAD NIČIT VLASY.NESTÉKÁ,JE KRÁSNĚ JAKO SMETANOVÁ.

Syoss Color balzám pro barvené vlasy 440 ml

Syoss Color balzám pro barvené vlasy 440 ml

Zakoupeno v VELDRO

• JE PROSTĚ SUPER,UDRŽÍ DÉLE BARVU NA VLASECH.DOBRÉ ROZČESÁNÍ VLASŮ.
  • O ŽÁDNÉ NEVÍM

JE PROSTĚ SUPER,UDRŽÍ DÉLE BARVU NA VLASECH.DOBRÉ ROZČESÁNÍ VLASŮ.

Syoss Color šampon pro barvené vlasy 440 ml

Syoss Color šampon pro barvené vlasy 440 ml

Zakoupeno v VELDRO

• JE PROSTĚ SUPER,UDRŽÍ DÉLE BARVU NA VLASECH.
  • O ŽÁDNÉ NEVÍM

JE PROSTĚ SUPER,UDRŽÍ DÉLE BARVU NA VLASECH.

Anonym Anonym

Přidáno: 1. května 2024

• Vůně, výdrž, jednoduchost použití, vrací barvu. Balení akorát.
  • Vyšší cena

Voňavý pomocník na každé praní. Prádlo je ještě dlouho voňavé a čerstvé, barvy jsou sytější.

X-Tee X-Tee

• konzistence
  • vůně
  • technologie pro péči o prádlo

S pracím gelem jsem velmi spokojená. Konzistencí mi připadá krémovější (hustší) než jiné prací gely. Velmi mile mě překvapila vůně, která prádlo provoní i bez použití aviváže nebo parfému. Gel je k prádlu šetrný, ale naopak vypere i odolné skvrny. Již po několika praních mi připadá, že technologie pro obnovu vláken opravdu funguje.

• Barevnost prádla
  • Obnovená vlákna
  • Prádlo krásně vypere

Tento Perwoll gel slibuje barevnější prádlo už po 10 použitích. Musím souhlasit. Technologie Triple Renew zajišťuje vyhlazení zdrsněných vláken poškozených textilií. Prádlo je opravdu živější a co víc, nádherně voní a krásně prádlo vypere. Balení je dostačující, i když by mohlo být více koncentrovanější a ušetřilo by se plastových lahví.

Schwarzkopf Osis texture Rock Hard Styling Glue gel 150 ml

Schwarzkopf Osis texture Rock Hard Styling Glue gel 150 ml